новини

День Конституції України щороку відзначають 28 червня. Конституцію України ухвалила Верховна рада 28 червня 1996 року. Це основний закон країни, який гарантує кожному громадянину України його права та свободу. Крім того, День Конституції України є єдиним державним святом, яке закріплене в самій Конституції.

З головним святом країни вітаємо,                                                              Мирного неба над головою бажаємо,                                                              Нехай у кожному домі панує щастя і любов,

Нехай Україна процвітає знову і знову!

День захисту дітей!

Діти - це головна радість і надія для батьків. Вони справжнє майбутнє не тільки для держави, а й для всього світу.

День захисту дітей в Україні, який щорічно відзначається 1 червня, встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 на підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей "Україна - дітям" та інших громадських організацій.

Дитинство наше - в нас одне,                                                                                                       І хай це кожен пам'ятає !                                                                                                           Дитячі душі на Землі                                                                                                                  Нехай ніхто не ображає                                                                                                                        Нехай не кривдить діточок.                                                                                                        Нехай не лає за провини.                                                                                                        Згадай! Дорослий – ти "синок"                                                                                                        Недавно був також дитина.                                                                                                            Не раз нашкодив просто так,                                                                                                          Не раз не слухав маму й тата,                                                                                                          А ще дражнили всіх підряд …                                                                                                  Сестру, сусідів, свого брата.                                                                                                            Це все робив Ти не зі зла,                                                                                                                  Не з користі, чи лицемірства.                                                                                                        Робив це все – лише з добра,                                                                                                            Не мав в душі тоді Ти звірства.                                                                                                        Тому любіть своїх дітей.                                                                                                                    Учіть в любові світ пізнати.                                                                                                                Та у День Захисту Дітей                                                                                                                  Навчіться їх не ображати!