Основні завдання методичної роботи Родниковогутського НВК

1) Продовжити роботу над науково - методичною проблемою "Формування творчої особистості учня шляхом використання засобів креативної освіти та інформаційно - комунікативних технологій в навчально - виховному процесі та управлінській діяльності школи".

2) Продовжити роботу над вдосконаленням педагогічної майстерності співробітників школи.

3) Вивчати та впроваджувати в практику нові педагогічні технології.

4) Продовжити роботу над впровадженням в навчально - виховний процес інформаційно - комунікативних технологій та методів креативної освіти.

5) Організувати роботу творчої групи по проблемі "Розкриття творчого потенціалу учня і становлення творчо - обдарованої особистості в процесі використання інформаційно - комунікативних технологій та засобів креативної освіти в навчально - виховному процесі".

6) Акутивно впроваджувати нові методики викладання з метою розвитку творчих здібностей учнів та підвищення їх пізнавального інтересу в процесі роботи над учнівськими науковими проектами.

7) Активізувати роботу вчителів над темами самоосвіти.

8) Урізноманітнювати форми методичної роботи.

Тематика засідань на грудень

1) Доповідь на тему: "Природа - друг людини".

2) Творчий звіт. Урок природознавства у 3 класі. Матушак Г.П.

Тема: "Як живе рослина".

3) Обговорення уроку.

4) Різні питання.

Тематика засідання на листопад

1) Доповідь на тему: "Виховуємо особистіть". Лізанець М.П.

2) Творчий звіт. Виховне заняття на тему: "Правила поведінки в школі". Бланар С.С.

3) Обговорення виховного заняття.

4) Огляд педагогічних новин.

Виховне заняття

Тема: Правила поведінки учнів у школі.

Проводила вихователь ГПД Бланар С.С.